Recenze

 • From Petr on Recenze

  Je to půl roku, co jsem začal na sobě pracovat pod vašim vedením. Přiznám, že jsem zpočátku byl trochu skeptický. Kdo na vlastní kůži zažil tinnitus, tak pochopí, že je těžké uvěřit , že to někdy přejde. Vy jste mě tak moc motivovala, že jsem vydržel všechno co jsme spolu naplánovali. Tinnitus ještě mám, ale po sedmi letech o 50 % menší . Teď už ale věřím, že jednou zmizí úplně , nebo mi bude úplně jedno . Těším se na další návštěvy a moc, moc děkuji ta trpělivost , kterou se mnou máte.

  2020/10/14 at 2:30 pm
 • From Martina on Recenze

  Radka veľké DAKUJEM. Ako dodržujem stravu ktorú ste mi poradila a fakt prísne, mne sa stav a tinitus zlepšil. 😊 V jednom uchu úplne zanikol a druhe ucho ešte sumi ale nie každý den😊 kvapkam si aj olej do ucha ktorý ste mi poradila. Ďakujem za to že vždy odpíštete. Ste pokladik 💚💜

  2019/06/15 at 5:31 pm
 • From Aneta on Recenze

  Děkuji za to, že jsi. Za to, že jsi mi podala pomocnou ruku a vzala jsi si mě pod svá křídla. Práce na dálku má také své kouzlo a prostě funguje. Děkuji, že jsi mě dostala z nejhoršího a že tu jsi pro mě pokaždé, když to potřebuji.

  2018/03/27 at 7:47 pm
 • From Kamila Cihlářová on Recenze

  Podstoupila jsem už několik pokusů odnaučit se kouřit, ale nikdy mi to nevydrželo déle jak 3 měsíce. Vše vždy skončilo tím, že jsem začala přibírat, a tak jsem si řekla, že raději budu kouřit, než abych byla tlustá. Nyní je to půl roku, co jsem začala docházet na Hypnoterapii a půl roku také nekouřím. Protože jste mi pomohla současně odstraňovat i ty moje šílené chutě, mám dokonce o kilo a půl méně. Chci moc poděkovat za vstřícnost, pochopení a úžasnou profesionalitu. Investice do sebe se mi vyplácí 😊. Těším se na příště.

  2018/03/17 at 1:47 pm
 • From Libor Sváček on Recenze

  Děkuji, za trpělivost a jsem rád, že jsi mi hned na začátku dala naději. Díky tobě jsem se vyhnul braní antidepresiv a konečně spím jak mimino. Budu na sobě muset ještě pracovat, ale nejhorší mám za sebou. Moc děkuji také za to, že si mi vždy okamžitě odpověděla na zavolání a pomohla, když jsem byl na dně.

  2018/01/15 at 1:44 pm

Vložte recenzi