Tinnitus

Poskytuji poradenství v procesu léčby Tinnitu a jsem průvodcem na cestě pozitivní změny.

Na základě vlastní životní zkušenosti, pomáhám lidem, kteří onemocněli tinnitem v procesu léčby a se zlepšením kvality jejich života.

Jestliže jste dosud dělali věci tak, že jste onemocněli tinnitem, je čas změnit ingredience vašeho života tak, abyste si mohli svůj život vytvořit dle vlastních představ.

BEZ TINNITU!

Za důležité považuji vědět, že jakmile se jednou tinnitus ve vaší hlavě ozve, je to znamení, že něco ve vašem životě není v pořádku, a proto přišlo varování v podobě tinnitu.

Tinnitus může být natolik nesnesitelný, že pro některé může být i naprosto neslučitelný se životem. Současně však může být vnímán jako silný impuls pro to, aby člověk udělal nějakou změnu ve svém životě. Samozřejmě máte volbu a záleží také na intenzitě a omezující míře tinnitu. Osobně jsem se rozhodla pro změnu, která tehdy pro mne znamenala „pokus / omyl“, ale hluboko uvnitř jsem cítila/věřila, že jednou ta pozitivní změna přijde. V té době bych byla velice vděčná, kdyby mi někdo mohl poradit na základě vlastní pozitivní zkušenosti. Bohužel jsem nikoho takového nenašla. A právě proto nyní, když už jsem natolik změnila svůj přístup k životu a mohu žít kvalitní život (s tinnitem), rozhodla jsem se o svoji zkušenost a svůj přístup k tinnitu podělit s ostatními, kteří prožívají stejný příběh jako tenkrát já.

Hodně štěstí Vám

přeje Radka