Recenze

  • Děkuji za to, že jsi. Za to, že jsi mi podala pomocnou ruku a vzala jsi si mě pod svá křídla. Práce na dálku má také své kouzlo a prostě funguje. Děkuji, že jsi mě dostala z nejhoršího a že tu jsi pro mě pokaždé, když to potřebuji.

    napsal/a Aneta dne 27. 3. 2018

  • Podstoupila jsem už několik pokusů odnaučit se kouřit, ale nikdy mi to nevydrželo déle jak 3 měsíce. Vše vždy skončilo tím, že jsem začala přibírat, a tak jsem si řekla, že raději budu kouřit, než abych byla tlustá. Nyní je to půl roku, co jsem začala docházet na Hypnoterapii a půl roku také nekouřím. Protože jste mi pomohla současně odstraňovat i ty moje šílené chutě, mám dokonce o kilo a půl méně. Chci moc poděkovat za vstřícnost, pochopení a úžasnou profesionalitu. Investice do sebe se mi vyplácí 😊. Těším se na příště.

    napsal/a Kamila Cihlářová dne 17. 3. 2018

  • Děkuji, za trpělivost a jsem rád, že jsi mi hned na začátku dala naději. Díky tobě jsem se vyhnul braní antidepresiv a konečně spím jak mimino. Budu na sobě muset ještě pracovat, ale nejhorší mám za sebou. Moc děkuji také za to, že si mi vždy okamžitě odpověděla na zavolání a pomohla, když jsem byl na dně.

    napsal/a Libor Sváček dne 15. 1. 2018