Hypnokoučink

Co je hypnokoučink?

Hypnokoučink je nový přístup k osobnímu i skupinovému koučování, který odemkne váš plný potenciál a odstraní překážky pro dosažení vašich cílů. Pracuje také na tom, aby vám pomohl využít vaší intuice a pozitivních schopností.

Touha a motivace nejsou vždy dostačující pro dosažení trvalé změny. Často se sami sabotujeme, aniž bychom si to opravdu uvědomovali. Naše podvědomé přesvědčení, hodnoty a myšlenky nám ve skutečnosti brání dosáhnout našich cílů.  Jen odhodlání a sebekázeň nefunguje dlouhodobě. Tradiční koučování se odehrává ve vědomé mysli a většina koučovacích stylů využívá mentální přístup k řešení problému.

Podvědomá složka, kde máme uložené všechny vytvořené programy našeho chování, myšlení a přesvědčení není tak oslovena. Proto může trvat delší dobu dosáhnout požadované změny/vašeho cíle.

Hypnokoučink zahrnuje použití jak vědomých, tak podvědomých procesů, které vám pomohou transformovat vaše sny do reality. Kromě dosažení požadovaného cíle je každé sezení zaměřeno na zlepšení sebeuvědomění, sebe-přijetí a sebedůvěry.

Spojením tří nástrojů

hypnózy + dovedností koučování + NLP

dosáhnete vašeho cíle s dlouhodobým a trvalým efektem

Hypnóza byla používána v oblastech psychoterapie, medicíny a sportu po celá léta s prokázaným úspěchem a v poslední době je využívána i pro úspěšný životní styl. Je jednou z nejstarších léčebných metod lidstva a využívá naší vrozené schopnosti představivostipaměti a snění. Ve změněném stavu vědomí na vhodné úrovni relaxace získáváme přímý nefiltrovaný a necenzurovaný přístup k našemu podvědomí a příležitost získat důležité zkušenosti.

Základní filosofií koučování je, že my lidé máme nezměrné zdroje energie, moudrosti, schopností a geniality, které čekají na to, aby byly uvedeny do pohybu. Koučování se zaměřuje na současnost a budoucnost, na silné stránky klienta a jeho životní cíle. Můžeme vytvořit život, který chceme rychleji a snadněji, a to prostřednictvím partnerství s koučem, který nám pomáhá tyto zdroje využívat k usnadnění změn a realizace našeho potenciálu na vědomé úrovni.

S pomocí NLP (neuro-lingvistického programování) se zbavíte nepotřebných, mnohdy až škodlivých návyků. Díky jednoduchým, praktickým a osvědčeným technikám se naučíte využívat vlastní zdroje a zkušenosti k tomu, abyste nastartovali svoji životní proměnu.

info@hypnokoucink.cz